O nas

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych, publicznych i komercyjnych. Od pomysłu na układ przestrzenny wnętrza po dobór wyposażenia. Państwo określacie swoje potrzeby my staramy się pomóc w sprawnym przeprowadzeniu przez proces projektowy. Proponujemy następującą formę współpracy:

ETAP 1  Po inwentaryzacji wnętrza oraz ustaleniu z inwestorem założeń projektowych wykonywane są koncepcje układu funkcjonalnego. Zakończeniem tego etapu jest akceptacja ostatecznego kształtu wnętrza wraz z wyznaczeniem miejsc najistotniejszych sprzętów kuchennych i łazienkowych wraz z wymiarami ścian.

ETAP 2  Po zaakceptowanym układzie funkcji oraz ustalonym budżecie na wykończenie wykonywane są wizualizacje kluczowych elementów wnętrza. Szkice, zdjęcia mają ukazać ideę projektu, kolorystykę oraz użyte materiały. Etap ten kończą rysunki techniczne dla wykonawców określające zaprojektowane elementy wnętrza. W komplecie jest też zestawienie ilościowe i jakościowe użytych materiałów oraz wskazanie miejsca ich zakupu.

ETAP 3  Nadzór autorski polega omówieniu projektu z wykonawcą a także na cyklicznym sprawdzaniu zgodności wykonywanych prac z projektem.

PŁATNOŚCI Cena za projekt ustalana jest indywidualnie po przesłanym rzucie i opisie przez zleceniodawcę. Całkowita cena za projekt rozkłada się na etapy w następujących proporcjach: ETAP 1 - 30% kosztów całości projektu ETAP 2 - 50% kosztów całości projektu ETAP 3 - 20% kosztów całości projektu W przypadku projektu bez nadzoru autorskiego płatności dzielimy 50/50%. Zlecenia samych wizualizacji wyceniane są indywidualnie. Każdy z etapów jest oddzielnie rozliczany i może zostać zamówiony jako oddzielne zlecenie.

Zapraszamy do obejrzenia wybranych projektów, realizacji i współpracy.

arch. wnętrz Grzegorz Kowalczyk  email: kowalczyk.eu@wp.pl